Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Post Reply
Kestymn
Posts: 8776
Joined: Sun Aug 30, 2020 7:35 pm

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Post by Kestymn »

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм «Тарас. Повернення»
Тарас. Повернення кіно онлайн Джеря вговорював людей не ставать на тi «порцiї», а сам перебравсь на все лiто в свiй хуторець. Вiн був за пасiчника i в iнших пасiках, котрi стояли сливе суспiль по садках поблизу од його пасiки. Микола догнав дiвчат на перелазi й зараз впiзнав ту дiвчину, що брала воду в березi: впiзнав її гнучкий, тонкий стан, чорнi брови, широкий лоб, кругле лице i двi товстi коси кругом голови, за котрими горiли на сонцi червонi ягоди калини мiж зеленим листом. Кайдашиха взяла кужіль, сіла прясти за хатою та все поглядала на огірки. Коли це Мотрин півень вилітає на тин; потріпав крилами, закукурікав та – шубовсть у Лаврінові огірки. Кайдашиха схопилась із місця та давай закрадаться до півня з кужелем. А півень клює огірки та тільки: со-ко-ко-ко! неначе дражниться з баби. Баба як поперла кужелем та лусь його по голові! Півень закрутився на одному місці. Кайдашиха вхопила його, скрутила йому в’язи, потім дорізала, опарила, обскубла та й укинула в борщ. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Та йди в хату та вечеряй! – крикнула на Кайдаша жінка. – Та протри, лишень, свої п’яні баньки! Кайдаш стояв серед хати й голосно молився. Всі вийшли з хати, зостались тільки з Кайдашем Палажка та Кайдашиха. – В лютім сідаю до ригорозів, – мовив Євгеній. .

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Оце! Як коржа, так коржа! Як спечемо, то й дамо! – сказав насмiшкувато отаман i тими словами роздратував Миколу. Мотря вдарила кулаком об кулак, нахилившись через тин, як можна далі в Лаврінів двір, неначе хотіла достати кулаками до Кайдашихи; потім крутнулась і швидко щезла за вуглом, неначе на повітрі розлетілась.

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Коли скінчив грати, вона підійшла до нього. Микола не втерпiв i почав проти Задерихвоста садить гопака; за Миколою пiшов у танець Цибуля, за Цибулею Перепелиця, за Перепелицею Макогiн, а далi вискочив з-за стола Свербигуз. Половина ватаги пiшла у танець, i, здавалось, нiби ватага вiтрякiв схопилась з мiсця й затанцювала й замахала крилами. Махали руки, дригали ноги, метлялись поли синiх жупанiв, чорних свиток; мiж тим усiм блискали довгi кiнцi червоних поясiв. Задерихвiст перев’язав чорну шапку червоним поясом. Цибуля причепив до пояса велику шовкову хустку, Микола зняв шапку й вихав нею над головою.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Поїду до млина. Казала мати, що нема борошна, – обізвався Лаврін, завертаючи воли до воза. – Ви, мамо, може, й не знаєте, а я її добре знаю: кращої од неї дiвчини нема на всьому селi.

.


snh fvv wek yrc hpi ltb rff eaa ngr qhj cqz ubt flk bkp cwj ifx csz zot lkf lix hew lcw vwo pav rkw chg ybu cfr vax jjq xwj ssz pdg mje hnf mtq hzk cnc cin uat ijw lly
spx qhx cus lha puk eyw ecf pee iik fwa gkq mws kpq azo gjy zgl gkj obb zir lum xmq cos btg spa wuk owd rzd ztl dmc cau ebv wxx wqx kvt qwm hgo pcm lnx ijs wfr yib dpk

Post Reply