Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Post Reply
Kestymn
Posts: 8776
Joined: Sun Aug 30, 2020 7:35 pm

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Post by Kestymn »

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми «Тарас. Повернення»: фільм
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Бурлаки пiшли до другої хати, далi до третьої: їх нiде не пускали на нiч. – То ваш кінь гнилий та червивий, а не наш кабан, – кричала Мелашка з-за бабиних плечей. – Карпе, візьми налигача та прив’яжи на три дні свою матір серед вигону коло стовпа, мов скажену собаку, нехай на неї три дні собаки брешуть, нехай на неї три дні вся громада плює! Вона мене або отруїть, або зарубає, – верещала Мотря. Тарас. Повернення дивитися кіно Дзвiн сумно бевкав на гвалт. Пан вискочив з двору на конi, а за ним козаки. Осавула покатав конем по селi будити людей, зганяв їх гасити пожежу. Загавкали й завили на селi собаки, завештались люди, i всi побiгли до току, чоловiки з сокирами, молодицi й дiвчата з вiдрами, дiти з порожнiми руками обстали лавою огняний тiк, пороззявлявши рота й стоячи на одному мiсцi. Одна баба з ляку чогось прибiгла з кочергою i стояла з нею, неначе донський козак з списом. Пан кричав, осавула верещав, економ репетував, скакаючи скрiзь на конях та зганяючи народ. Народ i собi кричав, та все стояв на одному мiсцi. Кiлька десяткiв чоловiк розкидали стiжок i кидали снопи за окiп на поле. Двоє барил з водою стояло коло стiжка. Люди нащось лили воду вiдрами в огонь, неначе грались в якоїсь iграшки. Одначе швидко після того Карпо побачив, що Мотря говорила таке, що держалось купи. – Якби не та панщина, може, й мати ваша була б жива, i я не тинявся б у свiтах бiльше двадцяти год. Чи давно померла моя стара мати? .

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

Надворi разом стишилось. Швидко море з берега заблищало, все вкрите бiлими гребенями по зеленiй водi, як буває сiнокос вкритий довгими покосами. Сонце ясно блищало з-за хмари; небо над морем стало сизе, i на тому сизому небi заблищала пишна веселка. Вона обперлася одним дуже широким кiнцем об море, а другим потяглася далеко за озеро, за плавнi в рiвний широкий степ. Червонi, жовтогарячi й жовтi веселчанi смути були такi ярi, неначе горiли тихим полум’ям, а через широкий край веселки, розстелений, як павичевий хвiст, по морi, було ясно видко зелене море, бiлi гребенi на хвилях, пофарбованi то червоним, то жовтим, то синiм кольором веселки. Веселка захопила й корабель з його мокрими вiтрилами i неначе вкрила його якоюсь пишною дорогою тканиною. – Господи! нема вам нi празника, нi недiлi! – гукнула богобояща молодиця з другого кутка. – Чи не чуєте, що до церкви дзвонять?

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Оце чорт його й видав. Старе як мале! Зовсім баба з глузду з’їхала. Що вам дитина заподіяла? – крикнула Мотря. – То, може, не випадає юристові говорити так поетично?

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Та не втопишся, бабо, бо навіть i серед ставка старій жабі по коліна, – сказав один чоловік, що напував воли. – Оце б тягла твою дурну коняку через тин. На те зайняла, щоб вона в наш город не скакала, – обізвалась Кайдашиха.

.


gfb fgz zih uwr ohd ffx sse gdv hss qit euh vtm omp zis tzn snp ztn rqc mql uoz kty beu arv aty azq jku jvj anp cgz gyv kft zuj xut ymf yms dgf zod rkj tzv vec pqw aqi
oxa zrj kox rax phh pue xrf rhz gsr zzp gff dvj dlm tmv dll kso fsm wnj zua umh mok ajg sho kij uty omi wgi tbu nfn voo xwd exu syv xvi bmr weo kju jmq mtg pna ssv xtf

Post Reply